Praca za Rogiem dla Firm – Cennik
October 16, 2018
Po przeczytaniu tego wpisu będziesz wiedział: 1) Jaki jest koszt korzystania z apliikacji Pracy za Rogiem dla Firm 2) Jakie masz możliwości publikowania ogłoszeń

Cennik


Pierwszy miesiąc za darmo Po pierwszym opublikowaniu ogłoszenia możesz przez miesiąc dodawać kolejne. Do 99 ogłoszeń za darmo.
Po upływie tego czasu możesz: 1) Kupić jedno ogłoszenie za 33,00 zł netto 2) Kupić pakiet dający możliwość opublikowania do 99 ogłoszeń przez 30 dni za 59,00 zł netto

Jak długo ogłoszenie będzie widoczne?

30 dni. Zarówno w trakcie pierwszego miesiąca za darmo, kupienia jednego ogłoszenia lub pakietu.

Gdzie ogłoszenie będzie widoczne?

W aplikacji Praca za Rogiem.

Aplikacja Praca za Rogiem dla Firm została stworzona dla pracodawców i służy jedynie do redagowania i publikowania ogłoszeń.


Gdzie mogę kupić?

Tylko w aplikacji Praca za Rogiem dla Firm.

Jakie są dostępne metody płatności?

Przy pomocy przelewu (tradycyjny lub online), kartą, BLIK lub korzystając z portfela elektronicznego. Płatności obsługuje system PayU.

Skąd ściągnę aplikacje?

Aplikacja dla pracodawców Praca za Rogiem dla Firm dostępna jest dla telefonów z systemem Android oraz dla iPhone. Android (Google Play) iPhone (AppStore)

Gdzie ogłoszenia będą widoczne?

Aplikacja Praca za Rogiem dla Firm służy do publikowania ogłoszeń i przeznaczona jest dla pracodawców. Aplikacja Praca za Rogiem z kolei została stworzona z myślą o osobach szukających pracy i tam widoczne są wszystkie ogłoszenia. Dostępna jest dla telefonów z systemem Android oraz iPhone. Android (Google Play) iPhone (AppStore)

Prowadzę wiele rekrutacji jednocześnie

Jeżeli publikujesz dużo ofert pracy, nieustannie prowadzisz wiele procesów rekrutacyjnych, w który zaangażoway jest zespół kilku osób, bardziej odpowiednim narzędziem dla Twojej firmy jest portal Teamio zintegrowany z Pracą za Rogiem. Dowiedz się więcej.

Nadal masz pytania?

Jeżeli ten artykuł nie udzielił Ci wystarczających odpowiedzi na pytania dotyczące cen możesz: 1) Zapoznać się z najczęściej zadawanymi pytaniami (FAQ), 2) Wysłać do nas wiadomość na naszym fanpage na Facebooku lub na adres e-mail pomoc@localhost 3) Zadzwonić do nas: +48 22 263 93 51