Organizacje Pożytku Publicznego publikują w Pracy za Rogiem za darmo!

Organizacje Pożytku Publicznego (dalej OPP) składają się nie tylko ze społeczników, którzy pracują bez wynagrodzenia np. 2 dni w tygodniu ale również wykwalifikowanych specjalistów, którzy pozwalają zapewnić ciągłość działania i wnoszą niezbędne do realizacji zadań statutowych doświadczenie. Jak wynika z badań portalu ngo.pl Już 34% organizacji zatrudnia na pełen etat. Zapotrzebowanie na pracowników sygnalizują hospicja, schroniska czy noclegownie. Wolontariusze byli, są i będą potrzebni, lecz teraz dodatkowo brakuje etatowych pracowników.

Problem dodatkowych rąk do pracy ma szczególne znaczenie w nadchodzącym okresie zimowym, a przede wszystkim Świąt Bożego Narodzenia. Wtedy potrzeby rekrutacyjne OPP osiągają swój szczyt. Dlatego od października prawie 9000 istniejących OPP może opublikować bezpłatne ogłoszenia w aplikacji Praca za Rogiem. Oznacza to publikację nieograniczonej liczby ogłoszeń w dowolnych lokalizacjach w Polsce!

Jak zacząć publikować za darmo?

Jeżeli prowadzisz OPP, zarejestruj się w serwisie Teamio, jest to narzędzie dzięki, któremu będziesz wygodnie zarządzać swoimi rekrutacjiami. Następnie skontaktuj się z nami pisząc na adres krzysztof.bondar@directpeople.cz.

O Pracy za rogiem

Praca za rogiem jest jedną z największych aplikacji rekrutacyjnych w Polsce. Od stycznia 2018 roku pobrało ją ponad 700 000 osób poszukujących zatrudnienia. Główną zaletą aplikacji jest możliwość wyszukiwania ofert pracy w ustawionym przez użytkownika promieniu wokół miejsca zamieszkania. Organizacjom oferuje możliwość znalezienia pracownika w okolicy, przyczyniając się aktywizacji lokalnej społeczności. Pracownik, który pracuje blisko domu znajduje więcej czasu na odpoczynek i wartościowy czas z rodziną, co zwiększa jego efektywność i zaangażowanie.

 

Scroll Up